ПРИРОДНИЙ КАМІНЬ ПІЩАНИК

та вироби з нього від виробника
МТС: +38 (095) 830 15 03
Київстар: +38 (096) 813 90 79
тел/факс: +38 (06442) 5 18 25
email:    zorkamen@mail.ru
Характеристики каменя
Інструкція по монтажу
Про компанію
Різне

Про компанію "ЗОРКАМІНЬ"Основним видом діяльності компанії «Зоркамінь» є обробка натурального природного каменя піщаника та виготовлення виробів з нього.

Завод з виробництва продукції з каменю піщанику був створений в 2001 році.

На сьогоднішній день компанія «Зоркамінь» - це провідний найбільший виробник облицювальної плитки з каменя піщаника та інших кам'яних виробів.

Нові розробки компанії «Зоркамінь» руйнують ряд традиційних уявлень про обробку природного каменя піщаника. Вперше в практиці обробки луганського каменя піщаника нашим підприємством розпочато виробництво картин з натурального каменю, кам'яних гербів, знаків зодіаку, годинників та іншої сувенірної продукції. В даний час ми пропонуємо більше 200 видів продукції з натурального каменя піщаника для облицювання стін в інтер'єрі й екстер'єрі, покриття підлог, тротуарів, доріжок і майданчиків, оздоблення вікон, дверей і арок, для ландшафтного дизайну, басейнів, ставків і водоймищ, виготовляємо кам'яні підвіконня, панелі для радіаторів, плінтуса, карнизи, сходи, парапети і балясини, каміни і барбекю та інші вироби з каменя піщаника за індивідуальним замовленням. Підприємство продає камінь піщаник як в необробленому вигляді, так і різану, рустовану, галтовану, шліфовану, поліровану і термооброблену продукцію.

Асортимент виготовлених виробів з природного каменю постійно оновлюється. Наша компанія пропонує Вам камінь піщаник не тільки українського походження. Ми є постачальником індійського каменя піщаника і тому здатні повністю задовольнити естетичні вимоги будь-якого клієнта або досвідченого фахівця з дизайну.

Успіх компанії заснований на високому рівні якості продукції, що виготовляється. Виробничий процес виготовлення виробів з каменя піщаника на нашому підприємстві здійснюється за допомогою грамотних і досвідчених фахівців, а також новітнього високотехнологічного обладнання. Завдяки використанню тільки якісної та добірної сировини, перевіреним часом технологіям виробництва ми виготовляємо відмінний продукт, який володіє кращими характеристиками якості, надійності, міцності, довговічності та екологічності.

Ми маємо всі необхідні дозвільні документи на здійснення діяльності з обробки каменю пісковику. Торгова марка «Зоркамінь» гарантує відповідність продукції, що виготовляється, державним стандартам якості.

На сьогоднішній день в структурі компанії є 2 цехи для розпилювання каменя піщаника, цеху для рустовки, галтування, термообробки, шліфування, полірування, склеювання, мийки, пакування каменю і гордість компанії - художній цех, де виробляються кам'яні картини, герби, годинники і сувеніри. Підприємство має 2 критих склади для зберігання продукції загальною площею 185 кв. м та 1 відкритий склад площею 2163 кв. м, склад для зберігання сировини площею 1193 кв. м. В офісному приміщенні компанії є виставкова зала - салон каменю,де на Ваш огляд представлені вироби з натурального каменя піщаника українського та індійського походження.

Для Вашої зручності компанія «Зоркамінь» пропонує послугу – дизайнерське моделювання объекту. Послуга для наших покупців надається безоплатно. Купити камінь піщаник і вироби з нього можна через Інтернет-магазин. Наші менеджери не тільки допоможуть Вам визначитися з замовленням, але й організують доставку придбаної продукції за вказаною адресою.

Завжди раді співробітництву з фізичними та юридичними особам. Ласкаво просимо!Категорії:

Камінь піщаник, піщаник, камінь піщаник від виробника, натуральний камінь піщаник, природний камінь піщаник, декоративний камінь піщаник, облицювання стін, підлог тротуарів, камінь піщаник Київ, камінь піщаник Луганськ, камінь піщаник Донецьк, камінь піщаник Львів, камінь піщаник Одеса, камінь піщаник Ужгород, купити камінь, камінь піщаник ціна, природний камінь, натуральний камінь, тротуарна плитка

Zorkamen © компанія "Зоркамінь". Всі права захищені.