ПРИРОДНИЙ КАМІНЬ ПІЩАНИК

та вироби з нього від виробника
МТС: +38 (095) 830 15 03
Київстар: +38 (096) 813 90 79
тел/факс: +38 (06442) 5 18 25
email:    zorkamen@mail.ru
Характеристики каменя
Інструкція по монтажу
Про компанію
Різне

Переваги каменю піщаникаНатуральний камінь є найдавнішим будівельним матеріалом. Камінь піщаник - вічний матеріал. Кам'яні піраміди і фортеці, що збереглися до наших днів, є підтвердженням цього.

Згадайте великі творіння цивілізації, що дійшли через століття до наших днів: піраміди, античні скульптури, романські і готичні храми, палаци. Є приклади храмів виготовлених з каменя піщаника і в Луганській області.

Найкращі якості природного каменя піщаника - натуральність, декоративність, індивідуальність, міцність, довговічність, морозостійкість, стійкість до впливу навколишнього середовища - незаперечні переваги його при виборі будівельного матеріалу вищого класу. Естетика, високі характеристики міцності та довговічні якості виробів з природного каменя піщаника не мають собі рівних, незважаючи на величезне число керамічних, бетонних, скляних, металевих, пластмасових та інших матеріалів. Ось чому ми віддаємо перевагу натуральному каменю, маючи безліч імітацій з цементу та інших штучних матеріалів.

Природність і індивідуальність, багата колірна гамма, різний рельєф і фактура надають об'єктам з каменя піщаника оригінальність і своєрідність. Природа обдарувала камінь піщаник воістину унікальними малюнками, кольоровими гамами і відтінками, так що кожен виріб з нього є унікальним і дозволяє використовувати вироби з каменя піщаника в різних видах дизайну.

Відносно невисока ціна виробів з каменя піщаника вигідно відрізняє його від інших видів каменів. А якщо розглянути з точки зору економіки готовий об'єкт з каменю пісковику і порівняти його з об'єктом зі штучного матеріалу, цифри говорять знову ж на користь каменю пісковику.

Розглянемо приклад облицювання стіни з каменя піщаника та іншого штучного каменю за умови, що штучний камінь коштує дешевше каменю пісковику (хоча і це не завжди так, деякі наші вироби коштують дешевше штучних). Вартість готового об'єкта, крім вартості безпосередньо облицювального матеріалу, складається з вартості підготовчих робіт, вартості матеріалів для підготовчих робіт (металевої сітки, дюбелів, цементу, піску, ґрунтовки і т.д.), вартості монтажу, клею, розшивки, захисного засобу, вартості доставки матеріалу і т.д., при цьому перераховані вище витрати перевищують вартість облицювального матеріалу. Об'єкт, облицьований каменем піщаником (при купівлі якісного матеріалу і правильного монтажу) буде служити вічно, а об'єкт, обкладений штучним каменем (особливо на вулиці) через кілька років вимагатиме заміни, і Ви знову будете витрачати не тільки свої гроші, але і час.

Камінь піщаник екологічний, безпечний для здоров'я. Клас використання каменю піщаника, що забезпечує наше підприємство - 1 клас. Це важлива властивість вигідно відрізняє камінь піщаник від інших традиційних дорогих видів натурального каменю, наприклад, граніту. Граніт часто має підвищений радіоактивний фон, який обумовлюється наявністю в граніті радіоактивних елементів.

Камінь піщаник має безліч колірних гам та відтінків. В залежності від родовища колір каменю може бути білим, сірим, жовтим, коричневим, бузковим, зеленим і червоним, що дозволяє використовувати його в різних видах дизайну. Наше підприємство пропонує вироби з каменя піщаника коричнево-сіро-жовтих, сіро-зелених і фіолетово-жовто-коричневих природних відтінків. Кожен камінчик має свій неповторний химерний малюнок.

Камінь піщаник простий у монтажі. При відносно простій укладці піщанику натомість - багаті унікальні фактури. При правильній укладці піщанику камінь буде дуже довго залишатися в прекрасному вигляді. Після монтажу камінь піщаник не вимагає особливого догляду. Обробляти піщаником об'єкти можна і без участі дизайнера: природна краса, елегантність, вишукана простота каменя піщаника допоможуть реалізувати будь-які Ваші фантазії.

Камінь піщаник не вигоряє на сонці та інертний агресивному впливу атмосфери. Ось чому він здатний служити вам довгий час, не втрачаючи своїх персональних якостей і естетичного зовнішнього вигляду.Категорії:

Камінь піщаник, піщаник, камінь піщаник від виробника, натуральний камінь піщаник, природний камінь піщаник, декоративний камінь піщаник, облицювання стін, підлог тротуарів, камінь піщаник Київ, камінь піщаник Луганськ, камінь піщаник Донецьк, камінь піщаник Львів, камінь піщаник Одеса, камінь піщаник Ужгород, купити камінь, камінь піщаник ціна, природний камінь, натуральний камінь, тротуарна плитка

Zorkamen © компанія "Зоркамінь". Всі права захищені.