ПРИРОДНИЙ КАМІНЬ ПІЩАНИК

та вироби з нього від виробника
МТС: +38 (095) 830 15 03
Київстар: +38 (096) 813 90 79
тел/факс: +38 (06442) 5 18 25
email:    zorkamen@mail.ru
Характеристики каменя
Інструкція по монтажу
Про компанію
Різне

Рекламні стендиНа цій сторінці сайту представляємо Вашій увазі зразки демонстраційних (рекламних) стендів з натурального природного каменя піщаника, які встановлюються в офісах, салонах каменю регіональних представників і використовуються для участі в тематичних виставках.


Демонстраційний стенд з натурального каменя піщаника №1

Стенд представляє собою збірно-розбірну конструкцію з металевого куточка і фанери, облицьованої каменем піщаником у вигляді кімнати з трьома стінами і підлогою. На стенді представлені: плитка з натурального каменя піщаника для облицювання стін різана, плитка з природного каменя піщаника для облицювання стін рустована (сколота), необрізний камінь піщаник, плитка з каменя піщаника для арок, вікон, тротуарна плитка з каменя піщаника, камінь піщаник для підлог, кам'яні фризи.

   
Демонстраційний стенд з натурального каменя піщаника №2

Стенд представляє собою збірно-розбірну конструкцію з металевого куточка і фанери, облицьованої каменем піщаником у вигляді кута з двома стінами і підлогою. На стенді представлені: облицювальна плитка різана з натурального каменя піщаника для стін, облицювальна плитка рустована (сколота) із природного каменя піщаника, плитка з каменя піщаника для облицювання вікон, тротуарна плитка з натурального каменя піщаника, природний камінь піщаник для підлог, кам'яні фризи.

Демонстраційний стенд з натурального каменя піщаника №3

Стенд представляє собою збірно-розбірну конструкцію з металевого куточка і фанери, облицьованої каменем піщаником у вигляді кута з двома стінами і підлогою. На стенді представлені: облицювальна плитка різана з натурального каменя піщаника для стін, облицювальна плитка рустована (сколота) з природного каменя піщаника, облицювальна плитка галтована для стін, плитка з каменя піщаника для облицювання вікон, кам'яна картина, тротуарна плитка з натурального каменя піщаника різана, природний камінь піщаник для підлог галтований, фризи з каменя піщаника.

Демонстраційний стенд з натурального каменя піщаника №4

Стенд представляє собою підлогову збірно-розбірну конструкцію з металевої труби та ламінованої ДСП, облицьованої каменем піщаником, що складається з 4 частин.


Розміри 1 частини: висота - 180 см, Ширина - 54 см

На стенді представлені: облицювальна плитка різана з натурального каменя піщаника для стін, облицювальна плитка рустована (сколота) із природного каменя піщаника, облицювальна плитка полірована з натурального каменя піщаника для стін луганського та індійського походження, облицювальна плитка галтована для стін, фризи з каменя піщаника.

Демонстраційний стенд з натурального каменя піщаника №5

Стенд представляє собою настінну збірно-розбірну конструкцію з металевої труби і ламінованої ДСП, облицьованої каменем піщаником, складається з 8 частин.


Розміри 1 частини: висота - 180 см, ширина - 54 см

На стенді представлені: облицювальна плитка різана з натурального каменя піщаника для стін, облицювальна плитка рустована (сколота) із природного каменя піщаника для стін, облицювальна плитка полірована з натурального каменя піщаника для стін луганського та індійського походження, облицювальна плитка галтована для стін, облицювальна плитка з натурального каменя піщаника для вікна.
Демонстраційний стенд з натурального каменя піщаника №6

Стенд представляє собою набір плиток з каменя піщаника для покриття підлог, тротуарів, доріжок, майданчиків та інших горизонтальних поверхонь, розміщених на аркушах фанери.


На стенді представлені: натуральний камінь піщаник різаний для підлог, тротуарів, доріжок, майданчиків; натуральний камінь піщаник шліфований для підлог, тротуарів, доріжок, майданчиків; натуральний камінь піщаник полірований для підлог, тротуарів, доріжок, майданчиків; натуральний камінь піщаник галтований для підлог, тротуарів, доріжок, майданчиків.
Категорії:

Камінь піщаник, піщаник, камінь піщаник від виробника, натуральний камінь піщаник, природний камінь піщаник, декоративний камінь піщаник, облицювання стін, підлог тротуарів, камінь піщаник Київ, камінь піщаник Луганськ, камінь піщаник Донецьк, камінь піщаник Львів, камінь піщаник Одеса, камінь піщаник Ужгород, купити камінь, камінь піщаник ціна, природний камінь, натуральний камінь, тротуарна плитка

Zorkamen © компанія "Зоркамінь". Всі права захищені.