ПРИРОДНИЙ КАМІНЬ ПІЩАНИК

та вироби з нього від виробника
МТС: +38 (095) 830 15 03
Київстар: +38 (096) 813 90 79
тел/факс: +38 (06442) 5 18 25
email:    zorkamen@mail.ru
Характеристики каменя
Інструкція по монтажу
Про компанію
Різне

Представникам (дилерам)Компанія «Зоркамінь», що займається виробництвом виробів з каменя піщаника, запрошує до співпраці юридичних і фізичних осіб, чия сфера діяльності пов'язана з продажем будівельних матеріалів і застосуванням натурального природного каменю.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці будівельні бази і магазини, архітектурні, проектні та дизайнерські компанії, будівельні підприємства та приватних підприємців, регіональних представників з продажу каменя піщаника, дилерів і дистриб'юторів.

Ми зацікавлені в тому, щоб наш камінь піщаник можна було купити в усіх обласних центрах України - містах: Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кіровограді, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві , Рівне, Сімферополі (АР Крим), Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Нашою продукцією з натурального декоративного каменя піщаника українського та індійського походження Ви можете розширити свій асортимент. В даний час компанія «Зоркамінь» виробляє плитку з каменя піщаника для облицювання стін, підлог, площадок, тротуарів та доріжок, полірований і шліфований камінь для ступенів, балясини і парапети, кам'яні плінтуса і карнизи, накривки для стовпів і парканів, камінь для ландшафтного дизайну, камінь піщаник для облицювання вікна, камінь піщаник для облицювання дверей, арки з каменю, кам'яні каміни і барбекю, поліровані підвіконня та декоративні панелі для радіаторів, кам'яні годинники, сувеніри з каменю, кам'яні картини, герби, знаки зодіаку і ін.

Уклавши з нами договір про співпрацю, Ви отримуєте зразки виробів з каменя піщаника, каталоги (прайс-листи) та демонстраційні (рекламні) стенди для організації своєї роботи з продажу каменю у Вашому регіоні.

Для регіональних представників передбачена система знижок на камінь піщаник та навчання менеджерів з продажу каменю.

З питань укладення договорів про співпрацю звертайтеся в юридичний відділ компанії:
телефон: +38(050)4756215;
електронна пошта: advokat@alchevsk.net
телефон/факс: +38(06442)51825Категорії:

Камінь піщаник, піщаник, камінь піщаник від виробника, натуральний камінь піщаник, природний камінь піщаник, декоративний камінь піщаник, облицювання стін, підлог тротуарів, камінь піщаник Київ, камінь піщаник Луганськ, камінь піщаник Донецьк, камінь піщаник Львів, камінь піщаник Одеса, камінь піщаник Ужгород, купити камінь, камінь піщаник ціна, природний камінь, натуральний камінь, тротуарна плитка

Zorkamen © компанія "Зоркамінь". Всі права захищені.