ПРИРОДНИЙ КАМІНЬ ПІЩАНИК

та вироби з нього від виробника
МТС: +38 (095) 830 15 03
Київстар: +38 (096) 813 90 79
тел/факс: +38 (06442) 5 18 25
email:    zorkamen@mail.ru
Характеристики каменя
Інструкція по монтажу
Про компанію
Різне

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯЯкщо Вас зацікавила наша продукція з натурального каменя піщаника, та Ви бажаєте зробити замовлення, пропонуємо для цього декілька варіантів:


1. В офісі компанії.


Офіс розташований на території заводу компанії «Зоркамінь» за адресою: Луганська область, Перевальський район, місто Зоринськ, вулиця Шевченко, 17. Як показує практика, це найкращий спосіб вибору виду каменя піщаника, оскільки в офісі є виставкова зала, в якій представлені всі види продукції. Наш менеджер зможе допомогти Вам у виборі та відповісти на усі питання.


2. На сайті через Інтернет-магазин.


Переваги замовлення через Інтернет-магазин полягають в тому, що зробити замовлення Ви можете, не приїжджаючи на завод, і при цьому маєте можливість бачити на сайті всі види продукції з природного каменя піщаника та наочні фото об’єктів, при виготовленні яких використовувався натуральний камінь піщаник.


3. По електронній пошті zorkamen@mail.ru.


Оформити замовлення на поставку каменя піщаника по електронній пошті зручно регіональним представникам та ділерам компанії «Зоркамінь», у яких є прайси компанії на вироби з природного каменя піщаника та певний досвід роботи з продукцією з каменя.


4. По факсу: +38(06442)51825.


Надіслати замовлення на поставку виробів з каменя піщаника по факсу можна за відсутності Інтернету. Цей варіант здебільшого використовується регіональними представниками та ділерами компанії «Зоркамінь», в яких за технічними причинами немає можливості оформити замовлення по електронній пошті.


5. По телефонам: +38(096)8139079 (Київстар);
                                   +38(095)8301503 (МТС Україна).


Дуже зручний спосіб купити камінь піщаник, оформивши замовлення по телефону, для тих, хто робить це вперше або потребує поради спеціалістів компанії, який саме вид каменя піщаника обрати. Наш менеджер із задоволенням відповість на усі Ваші запитання.


ОПЛАТАПісля того, як Ви визначилися з видом каменя піщаника, який бажаєте придбати, та оформили замовлення, бухгалтер підприємства виставить Вам рахунок-фактуру на оплату, в якому буде зазначено найменування каменя піщаника та упаковки, кількість, ціна та загальна вартість. Для оплати можна обрати будь-який зручний для Вас спосіб:


1. Готівковим платежем в бухгалтерії компанії.


Бухгалтерія підприємства розташована на території заводу компанії «Зоркамінь» за адресою: Луганська область, Перевальський район, місто Зоринськ, вулиця Шевченко, 17.


2. Безготівковим платежем.


Оплата безготівковим платежем за обраний камінь піщаник здійснюється на банківський рахунок компанії «Зоркамінь» в будь-якому банку України.


ДОСТАВКА КАМЕНЯ ПІЩАНИКАПісля оплати рахунку-фактури на поставку каменя піщаника наші працівники організують поставку обраної Вами продукції в обласні центри України: Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Сімферополь (АР Крим), Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші міста.

При виборі способу доставки й виду транспорту враховується кількість продукції, яка поставляється, її вага, вид та упаковка.

Поставка каменя здійснюється декількома способами:


1. Самовивіз.


При зазначеному способі доставки придбаного каменя піщаника завантаження здійснюється працівниками компанії на території заводу за адресою: Луганська область, Перевальський район, місто Зоринськ, вулиця Шевченко, 17.


2. Автомобільным транспортом.


Як правило, доставка каменя піщаника та виробів з нього здійснюється автомобільним транспортом. При виборі автомобіля необхідно враховувати не лише вагу, габарити та упаковку придбаного каменя, але й спосіб завантаження та розвантаження. Завантаження продукції на заводі здійснюється фронтальним автомобільним навантажувачем, тому борти кузову на автомобілі повинні відкриватися. Якщо розвантаження каменя здійснюється краном, необхідно, щоб кузов автомобілю був відкритим, а якщо він тентований, щоб тент знімався. При покупці виробів з каменя піщаника, упакованих в картонні коробки, необхідно, щоб кузов автомобіля був закритим та захистив би продукцію від попадання опадів.

З метою економії вартості доставки каменя піщаника наше підприємство організовує доставку попутним транспортом.


3. Транспортними компаніями Міст Експрес, Авто люкс, Ін-Тайм та іншими.


При покупці кам’яних картин, гербів, сувенірів, годинників, інших полірованих виробів у невеликій кількості можлива доставка зазначеними спеціалізованими транспортними компаніями.Категорії:

Камінь піщаник, піщаник, камінь піщаник від виробника, натуральний камінь піщаник, природний камінь піщаник, декоративний камінь піщаник, облицювання стін, підлог тротуарів, камінь піщаник Київ, камінь піщаник Луганськ, камінь піщаник Донецьк, камінь піщаник Львів, камінь піщаник Одеса, камінь піщаник Ужгород, купити камінь, камінь піщаник ціна, природний камінь, натуральний камінь, тротуарна плитка

Zorkamen © компанія "Зоркамінь". Всі права захищені.